2015

2015. aastal jagasid ühe nädala jooksul oma lugu rohkem kui 3000 noorele järgmised inimesed:

  1. Ando Jukk – Pühajärve Põhikool
  2. Anne Samlik – Võru Kesklinna kool
  3. Ardon Kaerma – Läänemaa Ühisgümnaasium
  4. Argo Virkebau – Tallinna 21. Keskkool
  5. Erki Hendrikson – Gustav Adolfi Gümnaasium
  6. Erki Mölder – Tartu Tamme Kool
  7. Georg Rute – Kadrioru Saksa Gümnaasium
  8. Heiti Hääl – Jakob Westholmi Gümnaasium
  9. Herty Tammo – Pirita Majandusgümnaasium
  10. Ivo Remmelg – Pelgulinna Gümnaasium
  11. Jaan Puusaag – Tallinna Reaalkool
  12. Jarmo Liiver – Rakvere Gümnaasium & Reaalgümnaasium
  13. Kaidi Ruusalepp – Räpina Ühisgümnaasium
  14. Kaido Kaljulaid – Nõmme Põhikool
  15. Kaido Padar – Lilleküla Gümnaasium
  16. Kristjan Tiimus – Viimsi Kool
  17. Lembit Loo – Saue Ühisgümnaasium
  18. Lembit Lump – Tartu Jaan Poska Gümnaasium
  19. Maarika Liivamägi – Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
  20. Mait Sooaru – Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  21. Marek Kiisa – Jõhvi Gümnaasium
  22. Marek Põldeots – Pärnu Ühisgümnaasium
  23. Marianne Võime – Tartu Katoliku kool
  24. Mark Maslov – Lasnamäe Gümnaasium
  25. Märt Ridala – Viimsi kool
  26. Martin Rand – Karlova kool
  27. Martin Talts – Tabasalu Ühisgümnaasium
  28. Martin Villig – Kuristiku Gümnaasium
  29. Monika Laneman – Kivimäe Põhikool
  30. Priit Alamäe – Tallinna Ühisgümnaasium
  31. Erik Sakkov – Peetri kool
  32. Sten Tamkivi – Pääsküla Gümnaasium
  33. Taavi Kikas – Tallinna Tööstushariduskeskus
  34. Taavi Veskimägi – Rapla Ühisgümnaasium
  35. Tea Varrak – Nõmme Gümnaasium
  36. Tiina Leosk – Hugo Treffneri Gümnaasium
  37. Toomas Laigu – Tartu Raatuse Kool
  38. Toomas Tamsar – Tallinna Polütehnikum
  39. Urmas Mägi – Sindi Gümnaasium
  40. Vadim Ivlijev – Jõhvi vene põhikool
  41. Vahur Roosaar – Koidula Gümnaasium
  42. Valdo Kalm – Laagna Gümnaasium
  43. Vallo Arumäe – Kalamaja Põhikool
  44. Ville Jehe – Tapa Gümnaasium
  45. Virve Roosimägi – Tallinna 32. Keskkool
  46. Vadim Tsvetikov – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
  47. Eero Pärgmäe – Lilleküla Gümnaasium
  48. Kristina Narusk – Märjamaa Gümnaasium
  49. Kaur Kiisler – Loo Keskkool
  50. Kristjan Lepik – Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  51. Hendrik Kiige – Tallinna Saksa Gümnaasium
  52. Diana Poudel – Nõmme Erakool & Laagri kool
  53. Elvira Tulvik – Tallinna Kunstigümnaasium
  54. Tanel Riivits – Põlva Ühisgümnaasium
  55. Markus Villig – Reaalkool
  56. Vahur Sikaste – Võru Kesklinnakool
  57. Maire Milder – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  58. Ivan Shapran – Jõhvi Gümnaasium
  59. Tiit Asumets – Hiiuma Ametikool
  60. Andre Veskimeister – Haljala Gümnaasium
  61. Tarmo Hõbe – Saku Gümnaasium
  62. Mart Ustav Jr. – Tartu Forseliuse Kool
  63. Karin Kuimet – Tallinna 32. Keskkool
  64. Lehar Kütt – Tallinna Reaalkool
  65. Terje Rattur – Lüganuse gümnaasium
  66. Inga Raukas – Tallinna 32. kk
  67. Kristjan Kalda – Keila kool
  68. Erkki Lill – Peetri kool
  69. Helen Sildna – Vanalinna Hariduskolleegum
  70. Peeter Mark – Rocca al Mare Kool
  71. Kristjan Maruste – Nõmme gümnaasium
×