Osalejad 2017

Siim Enders, Iglusaun
Marek Kiisa, Astrec Baltic
Marika-My Laid, Huppa OŰ
Andre Krull, Nortal AS
Edgar Toots, SEMT OÜ
Argo Saul, Nordic Houses
Mihkel Vainula, Helgi ja Pojad OÜ
Anu Uusmaa, Dwalin OÜ
Jüri Peterson, JP BodyPoint OÜ
Anna Medjanskaja, Shipitwise OÜ
Jaak Härma, OÜ Normandia
Kersti Kaljulaid, Eesti Vabariigi President
Rasmus Kurm, Talot AS
Ülle Jõema, Perearst Ülle Jõema OÜ
Tarmo Nurmetalo, Baltic Maritime Logistics Group AS
Juhan Kallas, Ööloom
Mihkel Virkus, Ööloom
Ingmar Lindström, Valvekliinik
Urmas Ustav, Lextal OÜ
Margus Saks, Innovative Water Systems OÜ
Sten Tamkivi, MOVE Guides
Tõnis Kusmin, Tebo
Ivar Veskioja, Envoice
Indrek Põldvee, Hakkame tegutsema
Kristian Sägi, Nevercode OÜ
Zahhar Kairjak, erinevad
Külli Meister, Antalis AS
Peep Akkel, AS A. Le Coq
Urve Palo, Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Tõnis Arro, Executive Lab Search/Teamscope
Taavi Lukas, Kukkumiskaitse OÜ
Ranno Tingas, Ernst & Young Baltic AS
Kadri Vinnal, Votex House OÜ
Triin Nõmmistu, Kenetrin OÜ
Kadri Tuisk, Clanbeat OÜ
Margus Aiaots, Innovative Water Systems OÜ; Onewood OÜ
Sander Gansen, Robotex
Madis Lämmergas, Rephop
Olari Miiter, Shipitwise
Aleksander Gansen, Shipitwise
Kadi Saluoks, Sokotel AS
Eda Fischer, Victorinox Baltics
Tõnu Samuel, Planetway Corporation
Maris Vaher, SokosHotels Tallinn
Signe Kõiv, Eesti E-kaubanduse Liit
Triin Kask, Nevercode
Toivo Ellakvere, Oü
Tamur Tohver, Polygon Teater ja Teatrikool
Jüri Kaljundi, Weekdone
Edgar Aronvo, Guaana OÜ
Heli Zilensk, Executive Lab Search
Sven Vind, Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jaak Kivimäe, USS Security Eesti AS
Kaidi Ruusalepp , Funderbeam
Raul Allikivi, Planetway Corporation
Risto Rossar, Insly
Marti Soosaar, SportID
Priit Sarapuu, AS G4S Eesti
Valdur Jaht, Avaron Asset Management
Vallo Arumäe, Starfish Academy
Ivo Remmelg, Ridango AS,
Taavi Immato, Stage Pro OÜ
Kai Isand, Garage48 SA
Martin Talts, KMT Prefab OÜ
Merilin Lukk, Eesti Idapartnerlise keskus
Kristo Seli, Lydia hotell
Oleg Shvaikovsky, Nortal
Priit Alamäe, Nortal
Erki Koldits, Kontaktikeskus, Zlick, Tark Bakter
Heily Aavik, Agentuur La Ecwador
Jaan Naaber, Neway disainiagentuur
Maili Markvardt, ASA Quality Services
Andry Krass, Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ
Herty Tammo, Startup Wise Guys
Viljar Arakas, EfTEN Capital
Siiri Antsmäe, Grant Thornton Baltic OÜ
Ville Jehe, F hoone
Jaanus Soots, Starship
Doris Matteus, FocusIT OÜ
Kalev Vapper, Coop Eesti Keskühistu
Vadim Škatov, Inter Cars Eesti OÜ
Karin Kuimet, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Risto Sulu, Hea Tuju Coaching OÜ
marge rahu, räägu event oü
Piia Asper, Laste Rahakool MTÜ
Jaanus aal, Enics Eesti AS
Ilmar Aun, Moller Auto Viru OÜ
Irene Siitam, Swedbank
Jaan Sihv, Flint Kaubandus OÜ
Mihkel Kirch, Eesti Post AS
Lembit Loo, IBM, Oracle, Microsoft, Olympic
Siiri Lahe, Estonian Cell AS
Jan Plaan, Frank.ai
Catlin Vatsel, LHV Pank
Peep Tobreluts, FIE
Riho Roopõld, Swedbank
Signe Ventsell, Brandmoon OÜ
Erki Lipre, Ridango AS
Ants Reinumägi, TK-TEAM Baltic AS
Jüri Ross, AS Infotark
Monika Kuzmina, www.mediamarketing.ee
Ardon Kaerma, Öselstuff OÜ
Herko Sunts, Huntloc
Eero Veider, Shopafly OÜ
Tõnu Toompark, Kinnisvarakool OÜ
Mihkel Moosel, Digital Merchant OÜ
Kristjan Sinisoo, Sirowa Tallinn AS
Argo Aavik, Stora Enso Eesti AS, juhatuse liige
Argo Luude, As eesti keskkonnateenused
Britta Tamverk, City Keeltekool
Lehar Kütt, KredEx
Toomas Tamsar, Eesti Tööandjate Keskliit

Janek Pohla, Tahe Outdoors
Eve Bork, Previser OU
Janar Toomesso, Arhitekt11
Ken Koort, Diamond Sky OÜ
Priit Toiger, VBH Estonia AS
Vahur Laiapea, Ikoon OÜ
Irene Siitam, Swedbank
Henri Vaher, Swedbank
Tauno Vanaselja, Swedbank
Maris Lauri, Haridus- ja Teadusministeerium, minister
Rainer Eiland, Vincent Holding
Martin Villig, Taxify
RAIT VAHERMETS, RIGHT INVEST OÜ
Taavid Mikomägi, Weps
Tiit Paananen, Põhjala
Konstantin Klugman, MRPEasy
Risto Rossar, Insly
Ingrid Kormik, AS Baltika
Erkki Leego, Leego Hansson
Kätlin Paavo, Vincent Holding OÜ
Ilmar Aun, Moller Auto Viru OÜ
Toni Immanen, V i i n i t i e O y
Ants Reinumägi, Tk-Team Baltic As
Andry Krass, Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ
Martin Sookael, tsekk.ee
Joonas Sernjuk, W.Finance OÜ
Kalev Vapper, Coop
Tarmo Rannak, Ruukki Products As
Jaan Sihv, Flint Kaubandus OÜ
Lauri Linnamäe, Cloud Media OÜ
Mailis Lintlom, Windoor AS
Aet Rahe, Art It Consulting OÜ
Kristiina Kägu, EBS / Ambient Assets
Kristjan Hallik, SA ERSO, MTÜ Järvi Festival, Eesti Muusikanõukogu
Kai Isand, Garage48 Sihtasutus
Riho Roopõld, Swedbank
Margus Masing, Swedbank
Robert Kitt, Swedbank
Evelin Org, Sokos Hotels Tallinn
Sandra Raju, Tallinna Tehnikaülikool
Kaja Sepp, Omniva
Ago Soomre, Haapsalu Uksetehase AS
Martin Talts, KMT Prefab OÜ
Andres Hall, A2 Racing
Tanel Samm, Monster Music
Liina Rukki, Differize OÜ
Jarmo Liiver, KredEx
Kristjan Kalda, BaltCap
Markus Villig, Taxify
Kaarel Kotkas, Veriff
Herty Tammo, Wise Guys Investments OÜ
Martin Rand, VitalFields.com (WeatherMe OÜ)
Kaidi Ruusalepp, Funderbeam
TARMO KATTAGO, Lindante OÜ
Taavi Immato, Stage Pro OÜ
Marti Hääl, Alexela
Jaanika Siiroja, Skuup OÜ
Liina Pulges, Unistuste Agentuur
Anu-Mall Naarits, Marketingi Instituut
Silja Jürs, Teraapialaegas OÜ
Kert Suvi, ASA Quality Services OÜ
Argo Luude, AS Eesti Keskkonnateenused
Maili Markvardt, ASA Quality Services OÜ
Kristiina Vassilkova, Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsioon / Estelon
Indrek Põldvee, Sorry as a Service
Jaan Naaber, Neway AD OÜ
Jan Plaan, Ööloom / Frank.
Siiri Lahe, Estonian Cell AS
maire milder, AS Baltika
Aavo Kärmas, Omniva
Helena Evert, Tele2 Eesti AS
Evelyn Sepp, Teenusmajanduse Koda
Marge Rahu, Maitsvad Muffinid
Piia Asper, Asper Koolituskeskus
Liisa Oviir, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Taago Hiiesalu, LHV Pank
Viljar Arakas, EfTEN Capital AS
Marek Põldeots, TripleDev OÜ
Siiri Antsmäe, Grant Thornton Baltic
Ago Talalaev, WoodPaint OÜ
Inga Raukas, Allianss Arhitektid
Ivar Aus, Bacardi-Martini Polska
Taavi Kikas, 3DPrinterOS
Heily Aavik, Agentuur La Ecwador OÜ
Toivo Ellakvere, ICEDESIGN
Anti Orav, Pipelife
Jaan Pillesaar, Helmes
Herko Sunts, Huntloc
ANNELI BRANDT, TELE2 EESTI AS
Harri Tallinn, Ajujaht / Civitta Eesti AS
Taavi Rauniste, Blender OÜ
Jaanus Soots, Skype
Jüri Ross, AS Infotark
Monika Kuzmina , www.mediamarketing.ee
Rain Kirjanen, Eesti Post AS
Ilo Rannu, Kidman Thulema AS
Doris Matteus, FocusIT OÜ
Priit Sarapuu, AS G4S Eesti
jaanus aal, Enics eesti as
Ando Jukk, UPM
Vahur Roosaar, AS Wendre
Priit Alamäe, Nortal
Taavi Einaste, Nortal
Marek Kiisa, Astrec Baltic
Heiti Hääl, Alexela
Jaan Puusaag, Krimelte
Andre Krull, Nortal
Raivo Tamsalu, Capster OÜ
Ingrid Ulst, TÜ Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit
Toomas Laigu, Kohvik Inspiratsioon
Ivo Remmelg, Telegrupp AS
Merilin Lukk, Garage48 Sihtasutus
Peeter Mark, Cloudbee.com
Anne Samlik, AS Estravel
Oleg Shvaikovsky, Nortal AS
Ville Jehe, erinevad ettevõtted
Ardon Kaerma, Öselstuff OÜ
Kaido Kaljulaid, Teenusmajanduse Koda
Vallo Arumäe, Starfish Academy OÜ
Ardon Kaerma, Öselstuff OÜ
Erki Mölder, Unimed Grupp
Karin Kuimet, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Toomas Tamsar, Eesti Tööandjate Keskliit

 Tabasalu Ühisgümnaasium
Oru kool Läänemaal 
Pärnu Ülejõe Põhikool 
Võru Kesklinna Kool
Sindi Gümnaasium 
Tallinna 21. Keskkool
Roela Lasteaed-Põhikool 
Palivere Põhikool 
Ruila Põhikool 
Hugo Treffneri Gümnaasium
Audentese Spordigümnaasium
Tallinna Laagna Gümnaasium 
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
 Tallinna Tehnikakõrgkool 
Laiuse Põhikool 
Põlva Gümnaasium
Kuusalu Keskkool 
Laagri Kool 
Paistu Kool 
Pärnu Koidula Gümnaasium
Risti põhikool (Harjumaal) 
Lauka Põhikool Hiiumaal 
Eesti Merekool 
Tallinna Arte Gümnaasium 
Tallinna Ühisgümnaasium  
Tamsalu Gümnaasium 
Avinurme Gümnaasium 
Maardu Gümnaasium 
Tallinna Õismäe Gümnaasium 
Läänemaa Ühisgümnaasium
Tartu Forseliuse Kool 
Kadrioru Saksa Gümnaasium 
Tabivere Põhikool 
Tallinna Teeninduskool
Jakob Westholmi Gümnaasium
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
Antsla Gümnaasium 
Valga Gümnaasium 
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Rakvere Reaalgümnaasium 
Kirivere Kool 
Emmaste Põhikool Hiiumaal 
Sillamäe Eesti Põhikool 
Muuga- Laekvere Kooli Laekvere õppehoone
Jõhvi Gümnaasium 
Tartu Tamme Gümnaasium
Gustav Adolfi Gümnaasium 
Tartu Kutsehariduskeskus
Kohila Gümnaasium
Rannu kool Tartumaal 
Tartu Karlova kool 
Pärnumaa Kutsehariduskeskus 
Kunda Ühisgümnaasium
Kohtla-Järve Maleva Põhikool
Audentese erakool 
Osula Põhikool 
Keila Kool 
Noarootsi Kool 
Tallinna Tööstushariduskeskus 
Uhtna Põhikool 
Põlula Kool 
Sillamäe Kannuka kool 
Valga Põhikool 
Pirita Majandusgümnaasium
Lümanda Põhikool 
Paide gümnaasium 
 Haabneeme kool 
Luunja Keskkool Tartumaal 
Järvamaa Kutsehariduskeskus
Viljandi Gümnaasium 
Tallinna Kunstikool
EBS Gümnaasium 
Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 
Lilleküla Gümnaasium 
Tallinna Pääsküla Gümnaasium 
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 
Ehte Humanitaargümnaasium 
Viluste Põhikool 
Peetri Lasteaed-Põhikool 
Tallinna 32. Keskkool 
Saaremaa Ühisgümnaasium 
Konguta Kool 
Tallinna Kristiine Gümnaasium 
Kiili Gümnaasium
Jüri Gümnaasium
Tallinna Järveotsa Gümnaasium 
Rocca al Mare Kool 
Rahumäe Põhikool 
Pelgulinna Gümnaasium 
Rapla Ühisgümnaasium 
Merivälja Kool 
Tallinna Kivimäe Põhikool 
Pärnu-Jaagupi Põhikool  
Pühajärve Põhikool
Inglise Kolledž 
 Viimsi Kool 
Tallinna Tehnikagümnaasium 
Aravete Keskkool 
Tallinna Ehituskool 
Tallinna Polütehnikum 
Ridala Põhikool 
Luua Metsanduskool 
Tallinna Südalinna Kool 


2015. aastal jagasid ühe nädala jooksul oma lugu rohkem kui 3000 noorele järgmised inimesed:

  1. Ando Jukk – Pühajärve Põhikool
  2. Anne Samlik – Võru Kesklinna kool
  3. Ardon Kaerma – Läänemaa Ühisgümnaasium
  4. Argo Virkebau – Tallinna 21. Keskkool
  5. Erki Hendrikson – Gustav Adolfi Gümnaasium
  6. Erki Mölder – Tartu Tamme Kool
  7. Georg Rute – Kadrioru Saksa Gümnaasium
  8. Heiti Hääl – Jakob Westholmi Gümnaasium
  9. Herty Tammo – Pirita Majandusgümnaasium
  10. Ivo Remmelg – Pelgulinna Gümnaasium
  11. Jaan Puusaag – Tallinna Reaalkool
  12. Jarmo Liiver – Rakvere Gümnaasium & Reaalgümnaasium
  13. Kaidi Ruusalepp – Räpina Ühisgümnaasium
  14. Kaido Kaljulaid – Nõmme Põhikool
  15. Kaido Padar – Lilleküla Gümnaasium
  16. Kristjan Tiimus – Viimsi Kool
  17. Lembit Loo – Saue Ühisgümnaasium
  18. Lembit Lump – Tartu Jaan Poska Gümnaasium
  19. Maarika Liivamägi – Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
  20. Mait Sooaru – Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  21. Marek Kiisa – Jõhvi Gümnaasium
  22. Marek Põldeots – Pärnu Ühisgümnaasium
  23. Marianne Võime – Tartu Katoliku kool
  24. Mark Maslov – Lasnamäe Gümnaasium
  25. Märt Ridala – Viimsi kool
  26. Martin Rand – Karlova kool
  27. Martin Talts – Tabasalu Ühisgümnaasium
  28. Martin Villig – Kuristiku Gümnaasium
  29. Monika Laneman – Kivimäe Põhikool
  30. Priit Alamäe – Tallinna Ühisgümnaasium
  31. Erik Sakkov – Peetri kool
  32. Sten Tamkivi – Pääsküla Gümnaasium
  33. Taavi Kikas – Tallinna Tööstushariduskeskus
  34. Taavi Veskimägi – Rapla Ühisgümnaasium
  35. Tea Varrak – Nõmme Gümnaasium
  36. Tiina Leosk – Hugo Treffneri Gümnaasium
  37. Toomas Laigu – Tartu Raatuse Kool
  38. Toomas Tamsar – Tallinna Polütehnikum
  39. Urmas Mägi – Sindi Gümnaasium
  40. Vadim Ivlijev – Jõhvi vene põhikool
  41. Vahur Roosaar – Koidula Gümnaasium
  42. Valdo Kalm – Laagna Gümnaasium
  43. Vallo Arumäe – Kalamaja Põhikool
  44. Ville Jehe – Tapa Gümnaasium
  45. Virve Roosimägi – Tallinna 32. Keskkool
  46. Vadim Tsvetikov – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
  47. Eero Pärgmäe – Lilleküla Gümnaasium
  48. Kristina Narusk – Märjamaa Gümnaasium
  49. Kaur Kiisler – Loo Keskkool
  50. Kristjan Lepik – Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
  51. Hendrik Kiige – Tallinna Saksa Gümnaasium
  52. Diana Poudel – Nõmme Erakool & Laagri kool
  53. Elvira Tulvik – Tallinna Kunstigümnaasium
  54. Tanel Riivits – Põlva Ühisgümnaasium
  55. Markus Villig – Reaalkool
  56. Vahur Sikaste – Võru Kesklinnakool
  57. Maire Milder – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  58. Ivan Shapran – Jõhvi Gümnaasium
  59. Tiit Asumets – Hiiuma Ametikool
  60. Andre Veskimeister – Haljala Gümnaasium
  61. Tarmo Hõbe – Saku Gümnaasium
  62. Mart Ustav Jr. – Tartu Forseliuse Kool
  63. Karin Kuimet – Tallinna 32. Keskkool
  64. Lehar Kütt – Tallinna Reaalkool
  65. Terje Rattur – Lüganuse gümnaasium
  66. Inga Raukas – Tallinna 32. kk
  67. Kristjan Kalda – Keila kool
  68. Erkki Lill – Peetri kool
  69. Helen Sildna – Vanalinna Hariduskolleegum
  70. Peeter Mark – Rocca al Mare Kool
  71. Kristjan Maruste – Nõmme gümnaasium

×