Eestvedajad

Marek Kiisa:

Ettevõtlikkus Kooli liikumine sai alguse kolm aastat tagasi, kui väike grupp uue majanduse ettevõtjaid läksid koolidesse gümnaasiumi esimesele klassile rääkima oma lugu #minulugu – kuidas neist said ettevõtjad kaasaegse tehnoloogia maailmas, kus võib väga kiiresti oma ettevõtmisega õnnestuda, kui on teadmised ja kirg olla ettevõtlik. Vastu said need ettevõtjad uudisimulikud särasilmsed kuulajad koos lõputute küsimustega. Seepärast me seda teemegi – juba mitmes aasta.

Krislin Raik:

Mina unistan maailmast, kus iga inimene ärkab hommikul Leiutajateküla Lotte kombel üles ning ei jõua ära oodata, et saaks juba varvastega vilistama õppida. See on ettevõtlikkus kõige siiramal kujul – hoiak, mis suunab inimest elus ise initsiatiivi haarama, huvi tundma, algatama. Selline suhtumine süvendab vastutustundlikkust nii enda elukorralduse kui ka laiemalt ühiskondlike muutuste eest. Olgu noore väljund tulevikus milline tahes, oluline on, et ta looks maailmas sellist väärtust, mida ta ise kõrgelt hindab.

Merlin Salvik:

Ettevõtliku noore ees on kõik maailma võimalused valla. “Ettevõtlikkus kooli” projekti algatajana soovin noortele tutvustada ettevõtlikku lähenemist oma igapäevategevustele ning suunata neid veelgi suuremate unistuste poole.

Joonas Kerge:

Igapäevaselt juhin KredExi kommunikatsiooni ja meile on oluline siinse ettevõtluskeskkonna terviklik arendamine. Noorte seas tuleb edendada ettevõtlikku elulaadi. Seejuures ei ole tingimata esmatähtis ettevõtlusega tegelemine, vaid ettevõtlikkust tulekski näha laiemalt kui eluhoiakut, mis aitab elus edasi ja mille viljelejal ei jää ükski väljakutse lahenduseta ega ükski küsimus vastuseta.

Liisi Maria Muuli:

Eesti Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonispetsialistina tunnen, et ettevõtja loo kuulmine võib noorele olla silmiavardav ja loodetavasti saavad paljud inspiratsiooni oma unistuste püüdmiseks.“

×