Eestvedajad

Marek Kiisa:

Ettevõtlikkus Kooli liikumine sai alguse kolm aastat tagasi, kui väike grupp uue majanduse ettevõtjaid läksid koolidesse gümnaasiumi esimesele klassile rääkima oma lugu #minulugu – kuidas neist said ettevõtjad kaasaegse tehnoloogia maailmas, kus võib väga kiiresti oma ettevõtmisega õnnestuda, kui on teadmised ja kirg olla ettevõtlik. Vastu said need ettevõtjad uudishimulikud särasilmsed kuulajad koos lõputute küsimustega. Seepärast me seda teemegi – juba mitmes aasta.

Triin Pikk:

Praegu, oma kooliaastatele tagasi mõeldes, oleksin soovinud, et ka minu kooli oleks külastanud mõni tubli ettevõtja, mõni vägev ja tegus professor või teadlane ning rääkinud oma loo. Ma usun, et unistada, kas siis paremast maailmast, tervemast keskkonnast või sõbralikumast Eestis, on väga oluline. Mõnikord on selleks, et need unistused saaksid kindlama suuna ja praktilise väljundi, vaja väikest tõuget. Olgu selleks siis hea eeskuju, toetav sõna või julgustav lugu. Seepärast on minu jaoks algatuse Ettevõtlikus kooli tegevus väga oluline.

Merlin Salvik:

Ettevõtliku noore ees on kõik maailma võimalused valla. “Ettevõtlikkus kooli” projekti algatajana soovin noortele tutvustada ettevõtlikku lähenemist oma igapäevategevustele ning suunata neid veelgi suuremate unistuste poole.

Joonas Kerge:

Igapäevaselt juhin KredExi kommunikatsiooni ja meile on oluline siinse ettevõtluskeskkonna terviklik arendamine. Noorte seas tuleb edendada ettevõtlikku elulaadi. Seejuures ei ole tingimata esmatähtis ettevõtlusega tegelemine, vaid ettevõtlikkust tulekski näha laiemalt kui eluhoiakut, mis aitab elus edasi ja mille viljelejal ei jää ükski väljakutse lahenduseta ega ükski küsimus vastuseta.

Liisi Maria Muuli:

Eesti Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonispetsialistina tunnen, et ettevõtja loo kuulmine võib noorele olla silmiavardav ja loodetavasti saavad paljud inspiratsiooni oma unistuste püüdmiseks.“

×