Mystory

Eestvedajad

Marek Kiisa:

Minu Lugu liikumine sai alguse kolm aastat tagasi, kui väike grupp uue majanduse ettevõtjaid läksid koolidesse gümnaasiumi esimesele klassile rääkima oma lugu #minulugu – kuidas neist said ettevõtjad kaasaegse tehnoloogia maailmas, kus võib väga kiiresti oma ettevõtmisega õnnestuda, kui on teadmised ja kirg olla ettevõtlik. Vastu said need ettevõtjad uudishimulikud särasilmsed kuulajad koos lõputute küsimustega. Seepärast me seda teemegi – juba mitmes aasta.

Mayri Tiido:

Olen terve oma täiskasvanuea olnud ettevõtlik nii noortevaldkonnas kui ka ärimaailmas. Küll aga ei olnud see teadlik soov ja valik koolipingis olles. Soovin, et minu koolis oleks käinud keegi rääkimas erinevatest ettevõtlusvormidest, valdkondadest ja võimalustest. Mul on väga hea meel, et saan nüüd pakkuda selle võimaluse sadadele Eesti noortele.

Merlin Salvik:

Ettevõtliku noore ees on kõik maailma võimalused valla. “Minu Lugu” projekti algatajana soovin noortele tutvustada ettevõtlikku lähenemist oma igapäevategevustele ning suunata neid veelgi suuremate unistuste poole.

Joonas Kerge:

Igapäevaselt juhin KredExi kommunikatsiooni ja meile on oluline siinse ettevõtluskeskkonna terviklik arendamine. Noorte seas tuleb edendada ettevõtlikku elulaadi. Seejuures ei ole tingimata esmatähtis ettevõtlusega tegelemine, vaid ettevõtlikkust tulekski näha laiemalt kui eluhoiakut, mis aitab elus edasi ja mille viljelejal ei jää ükski väljakutse lahenduseta ega ükski küsimus vastuseta.

Liisi Maria Muuli:

Eesti Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonispetsialistina tunnen, et ettevõtja loo kuulmine võib noorele olla silmiavardav ja loodetavasti saavad paljud inspiratsiooni oma unistuste püüdmiseks.

×